top of page
mudrzf.jpg

Vážení pacienti a klienti,

úvodem bych se ráda krátce představila. Jmenuji se Zuzana Farkašová a jsem absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě.

Po promoci jsem čtyři roky pracovala na II. interní klinice ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Následně jsem se začala věnovat praktickému lékařství jako rezident pod vedením paní doktorky Renáty Novotné a v roce 2018 jsem v oboru složila atestační zkoušku.

Od července 2023 vedu ordinaci MedCenter poté, co předchozí paní doktorka Alena Homolková odešla do důchodu.

Organizace ordinace

Pacient v ordinaci je na prvním místě

Primárním ůkolem personálu je věnovat se pacientům přímo v ordinaci, aby jim byla zajištěna plná pozornost a co nejlepší péče. Denně personál přijímá po telefonu nebo osobně mnoho žádostí, které by si pacienti mohli zjistit/zařídit sami. Často se taky setkáváme s pacienty, kteří mají požadavky, jež nelze okamžitě splnit (nebo dokonce jim ani zákonně vyhovět), nebo přicházejí jen několik minut před koncem ordinační doby, kdy už pro řešení takových požadavků prostor není.

Online služby

Registrovaní pacienti si můžou některé své požadavky vyřešit přes náš online portál i mimo ordinační dobu a bez asistence personálu. Nejdůležitejší funkcí online portálu je rezervace termínu návštěvy, který přináší řadu výhod jak pro pacienty, tak pro zdravotnický personál. Pacienti se vyhnou dlouhému čekání, což zvyšuje jejich komfort a šetří čas. Zdravotnický personál může lépe plánovat a věnovat každému pacientovi dostatečnou pozornost, což zlepšuje kvalitu poskytované péče.

Objednávaní pacientů během celé ordinační doby

V dohledné době přejdeme na režim, kdy se všichni pacienti budou muset za před návštěvou objednat. Pro pacienty s akutním zdravotním problémem bude vyhrazen prostor pro vyšetření tentýž den. I tito pacienti se však budou muset objednat, a to buď online, nebo telefonicky.

​Transparentní komunikace a informovanost pacientů

Na našich stránkách a Facebooku pacienty pravidelně informujeme o aktualitách a událostech kolem naší ordinace. Sledujte nás a nemusíte se bát, že vás zahltíme informacema, sdělujeme jen to, co je důležité.

Personál ordinace

bottom of page